Skip to main content

Klimatyzacja Poznań

Cennik dobrego klimatu w Śremie

Gdy przychodzi okres upałów, nasze domy nagrzewają się. Czasami są rozgrzane do tego stopnia, że nawet trudno ochłodzić je nocą. Gorące i suche powietrze powoduje złe samopoczucie w dzień, a trudności w zasypianiu wieczorem. Coraz częściej szukamy więc trwałych i skutecznych rozwiązań, by schłodzić wnętrze domu. Jednym z nich jest montaż klimatyzacji, jaki oferuje nasza firma.

Sprawdź stawki, które proponuje KLIMZU – klimatyzacja Śrem. Niech cennik usług naszej firmy przyjemnie Cię zaskoczy.

Montaż klimatyzacji w domu

Cennik Poznań i Śrem

Instalacja klimatyzacji to standard, jaki jeszcze do niedawna był stosowany tylko w dużych obiektach. Teraz wchodzi pod strzechę prywatnych pomieszczeń, ponieważ coraz więcej osób skłania się do montażu klimatyzacji w domu. Plusem jest dostępność i różnorodność systemów, jak również duży wybór klimatyzatorów, coraz niższe koszty zakupu tych urządzeń oraz atrakcyjne ceny instalacji klimatyzacji.

Nasza firma oferuje:

 • fachowe doradztwo /wiedza techniczna i doświadczenie/
 • najwyższej jakości urządzenia uznanych marek na świecie
 • autoryzacja na sprzęt
 • szybka realizacja przez profesjonalistów /pozwolenia, certyfikaty na montaż instalacji/
 • kompleksowy serwis klimatyzacji
 • atrakcyjne ceny i promocje.

Bardzo ważne są kompleksowe usługi w zakresie klimatyzacji. Tak wykonana praca przez KLIMZU daje pewność, że system będzie działał niezawodnie. Również gwarancja producenta zostaje w pełni zachowana.

Zapraszamy do skorzystania z oferty full serwisu w KLIMZU.

Ile kosztuje montaż klimatyzacji w domu?

Cennik Poznań i Śrem

Koszt montażu klimatyzacji ustalamy indywidualnie z każdym Klientem. Dotyczy to pełnej oferty handlowej. Warto jednak wiedzieć, że na cenę instalacji klimatyzatorów naściennych wpływa wiele różnych czynników:

 • wybór do montażu jednostki wewnętrznej (klimatyzator)
 • miejsce montażu klimatyzatora
 • sposób montażu klimatyzatora
 • miejsce, w którym będzie odbywała się instalacja jednostki zewnętrznej
 • odległość między jednostką zewnętrzną, która znajduje się – jak sama nazwa wskazuje na zewnątrz budynku, a jednostką wewnętrzną montowaną wewnątrz pomieszczeń
 • dodatkowe, specjalistyczne narzędzia
 • względy estetyczne.

Najważniejszym czynnikiem określającym cenę usługi jest odległość między jednostką zewnętrzną a wewnętrzną. Im większa odległość, tym koszt instalacji klimatyzatora będzie wyższy. Dlaczego? System montuje się w tak zwanym korycie montażowym, a większe odległości generują wykonanie dodatkowych kanałów ściennych, co zdecydowanie utrudnia pracę instalatorów, którzy tak – jak Klienci – chcą, by montaż przebiegł szybko i sprawnie. Koszt instalacji wzrasta również, gdy potrzebne są dodatkowe narzędzia w postaci np. wciągników lub budowy rusztowania. Na wysokość ceny oddziałują też względy estetyczne. Tak dzieje się zazwyczaj podczas montażu systemu w domu jednorodzinnym czy mieszkaniu, które zostało wykończone w konkretnym stylu.

Zapraszamy po bezpłatną wycenę!

Klimatyzacja Śrem

Cennik i bezpłatna wycena

Nadal nie jesteś pewny, czy stać Cię na wprowadzenie dobrego klimatu w Twoim domu jednorodzinnym lub mieszkaniu? Poproś nas o wycenę:

 1. zdalnie
 2. z wizją lokalną w domu.

Profesjonalne doradztwo zapewni odpowiedni wybór urządzenia. W naszej ofercie znajdziesz między innymi różne klimatyzatory typu split, multisplit i kanałowe. Są urządzeniami wysokiej jakości, energooszczędnymi, z wbudowanymi jonizatorami i specjalistycznymi, efektywnymi filtrami, dzięki którym zadbasz o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Nasi fachowcy wybiorą również najlepszy sposób montażu klimatyzacji w tym podłączenie klimatyzatora do istniejącej instalacji elektrycznej czy wykonanie systemu odpowiednich przepustów dla klimatyzacji kanałowej. Na miejscu sprawdzimy szczelność instalacji, uruchomimy urządzenie i przeszkolimy użytkownika. Nasz klimatyzator nie ma prawa działać źle – zapewniamy pełen profesjonalizm i serwis!

Otrzymasz gwarancję na urządzenie i montaż klimatyzacji.

Dobra klimatyzacja. Luboń cennik – zamontuj klimatyzację ze Śremu

Obsługujemy Klientów w promieniu 100 km od centrali firmy, która znajduje się w Śremie. Pracujemy w Śremie, Poznaniu, Luboniu. Mamy też swoich Klientów w Swarzędzu, Gnieźnie, Tarnowie Podgórnym, Suchym Lesie, Swadzimiu i Gowarzewie. Wysokiej jakości sprzęt, fachowa obsługa, odpowiednie stawki to podstawa działalności naszej firmy też jako klimatyzacja Jarocin. Cennik jest atrakcyjny w każdej miejscowości.

Zapraszamy na montaż klimatyzatorów. Zapytaj o naszą ofertę i letnie promocje.

Zapytaj o profesjonalny montaż klimatyzacji
i serwis klimatyzatorów w firmie KLIMZU:
klimatyzacja - Śrem. Skorzystaj z fachowego doradztwa.

Napisz do Naslub zadzwoń +48 663 754 194