Skip to main content

Profesjonalny montaż klimatyzacji

Poznań, Śrem i okolice

Obecnie nikogo nie dziwi montaż klimatyzacji. Klimatyzatory instaluje się w różnych miejscach. Przyczyniają się do tego postępujące zmiany klimatyczne, które wpływają na nasze potrzeby. Jedną z nich jest właśnie utrzymanie komfortowej temperatury w miejscu, w którym najdłużej i najczęściej przebywamy. Firma KLIMZU poleca instalację klimatyzacji Poznań zarówno w domu jednorodzinnym, mieszkaniu, jak i w miejscu pracy.

Poznaj szczegółową ofertę montażu klimatyzacji i stwórz komfortowe warunki przebywania w każdym zamkniętym pomieszczeniu. Zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo.

Zamów bezpłatną wycenę w zakresie klimatyzacji: zakup, montaż, serwis.

Zaproś przyjemny chłód
- montaż klimatyzatora Poznań

Instalacja klimatyzacji jest procesem złożonym z konkretnych działań, które są od siebie zależne. Co powinieneś zrobić, by klimatyzacja Poznań służyła Ci jak najlepiej?

Profesjonalna instalacja klimatyzacji zaczyna się od decyzji i wyboru. W naszej ofercie znajdują się urządzenia ścienne, przenośne i klimatyzacja kanałowa uznanych na świecie producentów klimatyzatorów. Choć posiadamy autoryzację i certyfikację na różne urządzenia, to naszą specjalnością jest montaż i serwis klimatyzatorów takich firm, jak:

By zapewnić sobie komfort przebywania w danym pomieszczeniu, niezbędna jest optymalna temperatura oraz odpowiednia wilgotność powietrza. Dla zachowania pełnego zdrowia i eliminacji zanieczyszczeń z powietrza proponujemy montaż klimatyzatora Poznań z jonizatorem i wysokiej jakości filtrami.

Wybór klimatyzatora odbywa się po ustaleniu potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, a także możliwości – finansowych i technicznych. Przed montażem klimatyzacji Poznań, jeśli jest to konieczne, wykonujemy wizję lokalną. Następnie wyceniamy bezpłatnie usługę instalacji jednostki wewnętrznej i jednostki zewnętrznej.

Po akceptacji Klienta i zakupie przez niego konkretnej klimatyzacji, umawiamy się na jej umieszczenie w domu, w miejscu pracy, czyli wszędzie tam, gdzie zaplanowany będzie montaż klimatyzatora Poznań.

Klimatyzację instalujemy nie tylko na terenie Poznania, ale i innych miast Wielkopolski. Dojeżdżamy w okolice oddalone o 100 km od naszej centrali, która znajduje się w Śremie. Montujemy klimatyzatory ścienne między innymi w takich miejscowościach, jak:

 • Śrem
 • Luboń
 • Jarocin
 • Swarzędz
 • Gniezno
 • Tarnowo Podgórne
 • Suchy Las
 • Swadzim
 • Gowarzewo

Zaplanuj z KLIMZU profesjonalny montaż klimatyzatorów.

Zadzwoń i dowiedz się, jak działa nasz serwis klimatyzacji.

Bezpłatna wycena - klimatyzacja z montażem
w Poznaniu, Śremie i okolicach

Zastanawiasz się pewnie, na czym polega instalacja klimatyzacji? Najbardziej popularna jest klimatyzacja typu split i multi split. W tego typu urządzenia mogą zostać wyposażone mieszkania albo biura. To idealna klimatyzacja do domu. Montaż klimatyzatorów w obu przypadkach, jest podobny i przebiega w kilku krokach:

 • montaż jednostki wewnętrznej,
 • montaż jednostki zewnętrznej,
 • połączenie obydwu jednostek dedykowanymi rurkami miedzianymi w otulinie,
 • grawitacyjne odprowadzenie skroplin,
 • sprawdzenie azotem szczelności układu,
 • podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej,
 • uruchomienie urządzenia.

Na koniec szkolimy swoich Klientów w zakresie użytkowania zamontowanego urządzenia.

Montaż klimatyzacji Śrem
w domu jednorodzinnym

By wprowadzić odpowiednio chłodne powietrze w domach jednorodzinnych, klimatyzatory typu split czy multi split mogą okazać się niewystarczające. Wtedy większość osób decyduje się na klimatyzację kanałową.

Montaż klimatyzacji tego typu warto zaplanować jeszcze przed budową domu, ponieważ wymaga on stworzenia systemu powiązanych kanałów, które rozprowadzone są w całym chłodzonym budynku. Instalacja przechodzi przez ściany i strop. Należy więc wykonać odpowiednie przepusty. Poza tym urządzenie, które steruje systemem chłodzenia, musi znaleźć się w osobnym pomieszczeniu. Warto więc wcześniej zaplanować klimatyzację kanałową. W innym przypadku musimy liczyć się ze zwiększonymi kosztami wykonania odpowiedniej instalacji.

Masz pytania? Zadzwoń. Oferujemy wysokiej klasy urządzenia i profesjonalny montaż klimatyzacji Śrem.

Popraw jakość powietrza – montaż klimatyzacji Luboń

Czy montaż klimatyzacji poprawi jakość powietrza w Twoim otoczeniu? Jeśli skorzystasz z najwyższej jakości klimatyzatorów, które pochodzą od uznanych producentów, wprowadzisz do pomieszczeń nie tylko przyjemne, chłodne powietrze, ale i podniesiesz temperaturę otoczenia w zimniejsze dni. Poza tym powietrze stanie się czyste i wolne od niebezpiecznych bakterii i wirusów.

Z naszej strony zapewniamy wysokiej klasy urządzenia wyposażone w jonizatory oraz skuteczne filtry. Zapraszamy do kontaktu.

Popraw jakość powietrza
- montaż klimatyzacji Luboń

Czy montaż klimatyzacji poprawi jakość powietrza w Twoim otoczeniu? Jeśli skorzystasz z najwyższej jakości klimatyzatorów, które pochodzą od uznanych producentów, wprowadzisz do pomieszczeń nie tylko przyjemne, chłodne powietrze, ale i podniesiesz temperaturę otoczenia w zimniejsze dni. Poza tym powietrze stanie się czyste i wolne od niebezpiecznych bakterii i wirusów.

Z naszej strony zapewniamy wysokiej klasy urządzenia wyposażone w jonizatory oraz skuteczne filtry. Zapraszamy do kontaktu.

Klimatyzacja do domu i nie tylko
- montaż klimatyzacji Jarocin

Profesjonalna praca wykonana w zakresie montażu klimatyzacji to podstawa, by zyskać prestiżowy tytuł: firma godna polecenia. Dlatego stawiamy na najwyższą jakość naszych usług i montowanych urządzeń czy rozwiązań technicznych.

Nasze najważniejsze atuty:

 • fachowy i estetyczny montaż nowoczesnych klimatyzacji
 • pełen profesjonalizm naszych instalatorów, którzy wykazują się wiedzą, zmysłem estetycznym i kulturą osobistą
 • indywidualne, personalizowane podejście do każdego Klienta
 • zaawansowane technologicznie rozwiązania najwyższej jakości: systemy chłodzenia i grzania z inteligentnym sterowaniem dedykowane dla domu, sklepu, hotelu, serwerowni, biur czy obiektów rekreacyjnych
 • terminowość i szybka realizacja.
Koszt montażu klimatyzacji Cię zaskoczy
- skorzystaj z promocji

Indywidualne podejście do Klienta oznacza również spersonalizowane ceny, które zależą przede wszystkim od trudności i czasochłonności montażu.

Zapraszamy do kontaktu z firmą KLIMZU. Wycena instalacji klimatyzacji jest bezpłatna.

Skorzystaj z atrakcyjnej letniej promocji i zapłać mniej za klimatyzatory z 5 letnią gwarancją.

Zapytaj o szczegóły, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Kup klimatyzator, zamów montaż, a w pakiecie otrzymasz:

 • gwarancję na szczelność instalacji,
 • możliwość zapłaty po wykonanej usłudze montażu,
 • transport jednostek w cenie do 100 km.

Zapewniamy pełen serwis klimatyzacji zamontowanej przez naszą firmę. Zapytaj o szczegóły usługi serwisu klimatyzacji!

Zapytaj o profesjonalny montaż klimatyzacji
i serwis klimatyzatorów w firmie KLIMZU:
klimatyzacja - Śrem. Skorzystaj z fachowego doradztwa.

Napisz do Naslub zadzwoń +48 663 754 194