Skip to main content

Słów kilka o nas

Możemy śmiało stwierdzić, że jesteśmy przedsiębiorstwem, przed którym ani klimatyzacja, ani pompy ciepła nie mają żadnych tajemnic. Dlaczego? Ponieważ stawiamy na najnowszą wiedzę, profesjonalizm oraz osiągnięcia technologiczne w postaci wysokiej jakości urządzeń uznanych marek na świecie.

Poznaj KLIMZU Paweł Owczarczak i stwórz razem z nami dobry klimat.

Garść faktów o KLIMZU

Firma KLIMZU Paweł Owczarczak powstała w marcu 2021 roku. Centrala znajduje się w wielkopolskim Śremie. Choć jesteśmy młodym przedsiębiorstwem, to od samego początku postawiliśmy na rozwój w naszej branży. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, pozwolenia i szkolenia. Współpracujemy tylko z najwyższej klasy, doświadczonymi fachowcami. Oferujemy przede sprawdzony sprzęt od uznanych marek na świecie, na który mamy autoryzację.

Klimatyzacja:

Pompy ciepła:

I choć, jak wspomnieliśmy, mieścimy się w Śremie, to z naszych usług mogą skorzystać również Klienci z Poznania, Lubonia, Jarocina, Swarzędza, Gniezna, Tarnowa Podgórnego, Suchego Lasu, Swadzimia czy Gowarzewa.

Dbamy o dobry klimat

Doskonale wiemy, że funkcjonowanie ludzkiego organizmu zależy od klimatu otoczenia, w którym przebywa. A to środowisko tworzy między innymi odpowiednia, dostosowana i regulowana temperatura powietrza. Gdy jest nam za zimno lub za gorąco, stajemy się mniej wydajni, a także mniej chętni do wykonywania codziennych obowiązków. Nasz organizm nie funkcjonuje prawidłowo. By nie doprowadzić do takiej sytuacji, powinno się stworzyć mu dobry klimat.

Wysokiej jakości systemy klimatyzacji i pompy ciepła zapewnią optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu. Dzięki nim żaden upał ani najbardziej mroźny dzień nie będą się źle kojarzyły. Bo to Ty zdecydujesz, w jakiej temperaturze chcesz przebywać.

Naszą misją jest zaoferować Ci komfortowy klimat przy pomocy najwyższej klasy urządzeń dostępnych na polskim rynku. Stawiamy na profesjonalizm, jakość oraz dbałość o najmniejszy nawet detal. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Doradzamy, ale też odradzamy, bo zadowolenie naszego Klienta jest dla nas najważniejsze. Poza tym pracujemy kompleksowo: wyceniamy, sprzedajemy, montujemy i serwisujemy systemy i urządzenia, które działają u naszych Klientów.

Zapraszamy do kontaktu.

Certyfikaty

Zapytaj o profesjonalny montaż klimatyzacji
i serwis klimatyzatorów w firmie KLIMZU:
klimatyzacja - Śrem. Skorzystaj z fachowego doradztwa.

Napisz do Naslub zadzwoń +48 663 754 194